Cumartesi, Kasım 25, 2023
spot_img

Kızlık Zarı Diktirme Ankara

Kızlık Zarı Diktirme Ankara da yer alan Uzay Yıldırım ve ekibinin kusursuz çalışmalara imza attığı özel muayenehanesinde, açıldığı günden bu yana yapılmakta olan aslında günümüzde pek tercih edilmese de yine kimi zaman gerekli olan bir işlemdir.  Kızlık zarı vajina girişinde yaklaşık 2 cm içeride bulunan bir deri tabakası olup, cinsel ilişki esnasına yırtılarak aslında olmayan işlevini tamamen yitirmektedir. Kadınların sağlığı açısından herhangi bir önemi bulunmayan kızlık zarının, sadece toplum baskısı nedeni ile diktirilme işlemi yapılmaktadır. Bazı durumlarda gerekli olan bu işlemi fiyatlandırılması da kişiye göre ve tekniğe göre de değişebilmektedir.

Bekaret Kontrolü yine kliniğimizde yapılan ve kadınların aslında pek e hoşlanmadığı bir muayene şeklidir. Gene jinekolojik muayeneden herhangi bir farkı bulunmayan bekaret kontrolü cinsel ilişki sonrasında, ya da herhangi bir bölgeyi zedelendirici kaza sonucunda gerekli olabilmektedir. Bu gibi durumlarda eğer kızlık zarı yırtılması gerçekleşmiş ise ve hasta onarımını talep ederse hekimimiz işlemi kısa sürede gerçekleştirerek kızlık zarının onarımını yapabilmektedir. Yarım saat gibi kısa bir sürede yapılan bu işlemde hastaların talebine göre anestezi şekli belirlenir ve uygulamaya da hemen başlanır. Bekaret kontrolü ve kızlık zarına dair yapılacak her işlemde hasta ile hekim arasındaki güven ve gizlilik oldukça önem taşıdığından hekim seçimi son derece önemlidir.

Kızlık Zarı Onarımı yine kliniğimizde biraz önce de söz ettiğimiz gibi kolaylıkla ve kısa sürede gerçekleştirilmekte olan bir işlemdir. Genel ya da lokal anestezi altında yapılabilir ve hasta işlem sonrasında günlük yaşamına geri dönebilir. Ancak işlem ardından kişilerin 1 hafta boyunca ağır kaldırmaları ve spor yapmaları yasaktır. Bunun dışında her günleri nasılsa yine o şekilde devam edebilmektedirler. Ayrıca doktorun verdiği ilaçların kullanımı da iyileşme açısından mutlaka aksatılmamalıdır. Kızlık zarı onarımı ve diğer kızlık zar uygulamaları hakkında bilgi için www.uzayyildirim.com internet adresimizi ziyaret edebilir ve sitede yer alan iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak randevu alabilirsiniz.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
671TakipçilerTakip Et
4,070AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles