Salı, Kasım 28, 2023
spot_img

Hamam otu tozu ile istenmeyen tüylere son

İstenmeyen tüyler kadınların her dönem kabusu olmuştur. Bu tüylerin yok edilmesi noktasında değişik yöntemler uygulamıştır. Bu yöntemlersen biride çok uzun yıllardır kullanılan hamam otu tozudur. Hamam otu tozunu aslında aile büyüklerimizden daha önce mutlaka duymuşuzdur.
Hamam otu tozu
Hamam Tozu

Onların döneminin en önemli tüy dökücüsü hamam otu idi. Aradan geçen yıllar ve kozmetik sanayisinin gelişmesi ile popülaritesi bir ara düşer gibi olsa da günümüzün en önemli tüy dökücüsü haline gelmiştir. Hamam otu kil renginde bir bitkisel tozdur. Bunu az biraz su ile karıştırıp çamur haline getirip tüy bölgelerine sürün. 4 dakika kadar bekledikten sonra lif benzeri bir yardımcı ile üzerinizden temizleyin. Bu yöntem ile tüm tüyler yok edilecektir. Yine hamam otu tozu ile yapılan tüy dökümü sonrası tüyler eskisinden daha geç çıkacaktır.

Hamam otu bitkisel bir tüy dökücüdür. Tek yan etkisi yüz ve gözlerimize olur. Kesinlikle yüz ve göz bölgesinden uzak tutmalısınız. Bunun dışında hiçbir yan etkisi yoktur. Vücutta 4 dakikadan fazla tutulursa hafif yanma yapacaktır.

Popüler İlgili Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -spot_img

Güncel İlgili Yazılar