Pazartesi, Kasım 27, 2023
spot_img

Hava Kuvvetleri Memur Alımı 2016

Hava Kuvvetleri Komutanlığı yeni verdiği ilanda sivil memur alımı yapacağını açıkladı. Memur alımıyaparken birden fazla kriterin yerine getirilmesini isteyen Hava Kuvvetleri Komutanlığı bu alımları ile ilgili olarak aşağıda yer alan şartları ve pozisyonları vermiştir.ALINACAK MEMUR

– İngilizce Öğretmeni: 1 Kişi,
– Psikolog: 1 Kişi,
– Bilgisayar Mühendisi: 1 Kişi,
– Mimar: 1 Kişi,
– İnşaat Mühendisi: 2 Kişi,
– Harita Kadastro Teknikeri: 2 Kişi,
– Makine Teknisyeni: 1 Kişi,
– Elektrik Teknisyeni: 1 Kişi,
– Aşçı: 4 Kişi,
– Garson: 5 Kişi.

ŞARTLAR

– Türk vatandaşı olmak,
– Kamu haklarından mahrum kalmamış olmak,
– Hapis cezası almamış olmak,
– Askerlik görevini tamamlamış olmak,
– Güvenlik soruşturmasından geçmiş olmak,
– 18 yaşından büyük olmak,
– Son mezun olunan öğrenimle ilgili olarak, 2014 yılı Kamu Personel Seçme Sınavına girmiş olmak ve bu sınavdan ortaöğretim mezunları için KPSS P94, önlisans mezunları için KPSS P93, lisans mezunları için KPSS P3, ve İngilizce öğretmenliği için 2015 yılı KPSS P121 puanına sahip olmak ilk aranan şartlardandır.

BAŞVURU

Başvurular, 25 Aralık 2015 Cuma günü saat 17:00’da başlayıp, 25 Ocak 2016 Pazartesi günü saat 08:00’da sona erecektir. Başvurular sadece www.tekok.edu.tr internet adresinde yer alan başvuru linkinde ilgili alanlara gerekli bilgileri doldurarak yapılacaktır. Başvuru sayfasında doldurulacak bilgilerin doğruluğundan ve sonrasında doğabilecek hukuki sorumluluklardan adaylar sorumludur.Daha fazla bilgi almak isteyen adaylar kılavuzu inceleyebilir ve bilgi alabilirler.

Popüler İlgili Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -spot_img

Güncel İlgili Yazılar