Cumartesi, Kasım 25, 2023
spot_img

Balık Burcu Aylık Burç Yorumu

Balık burcu aylık yorum olarak, en kaliteli ve güncel yorumları sayfamızdan takip edebilirsiniz. Balık burcunun bu ay olan gelişmelerinden haberdar olmak için sizler de sayfamızı takip ediniz.

Bu ay balık burcu için önemli bir ay olacaktır. Onun yüzünü güldürecek ve evrendeki tüm olumlu ve pozitif olguları ona çevirecektir. Balık burunun kayıpları var ise, kazanca dönüştüreceği bir ay içerisine giriş yapmaktadır. Aşk hayatında da geçmişin geri dönmesi ile alakalı birçok durum yaşanacaktır. Daha önceden ayrılmış olan eski eşim ya da eski sevgilinin bu ay sonuna kadar geri dönmesi balık burçlarının hayatlarındaki olumlu aşk gelişmelerinden biridir. Çünkü balık burcunun hassas yapısı itibari ile terkedilmek onları çok büyük bir hayal kırıklığına uğratmıştır. Eski eşin ve eski sevgilinin geri dönemsi de balık burcu eski eş ya da sevgiliye dönemese bile onun egosunu tatmin edeceği açıdan olumlu bir haber olarak yansımaktadır. Manevi tatmin yaşayacağı bir evreye giriş yapılmıştır.

Merkür ayın başı itibari ile balık burcunda gerilemeye başlamıştır. Balık burcu ya da yükselen burcu balık olan kişiler bilinçaltlarının derinliklerinde yatan duruma göre, bu dönem oldukça gün yüzüne çıkacaktır. Kısacası balık burcu bu ay itibariyle bilinçaltını temizleme yoluna gidecektir. Gizil öğrenme yolu ile her şeyi bilincine işlemiş olan balıklar artık bu durumda temizlenme ve fiziksel, psikolojik arınma yoluna gidecektir.

Balık Burcu Erkeği Aylık Burç Yorumu

Balık burcu erkeği bu ay geçmişe ait hiçbir duyguyu ve düşünceyi zihninde barındırmak istemeyecektir. Bu nedenle balık burcu erkeği ile birlikte olan kadınların da, hayatından çıkıp gittiği zaman geri dönmesi ile birlikte balık burcu erkeği onu istemeyecektir. Balık burcu erkeğinin naif yapısı ile zamanında kalbini çok kırmış olan diğer burç grubu sevgili ya da eşler, balık burcu erkeğinin hayatından çıkıp gittikten sonra geri dönmek isteyebilir. Çünkü onlar da balık burcu kadar kibar ve naif bir insanı kaybetmenin üzüntüsünü yaşayacaktır.

Ancak bu ay balık burcu erkeği için geçmiş ile yüzleşme ayı olabilir. Geçmişin izlerini geçmişte bırakıp önüne bakmak isteyecektir. Hem aşk hayatında hem de iş hayatında bu şekilde yaşanacaktır. Özellikle iş yaşantısında da bir iş yerinden ayrılmış olan balık burcu erkeği, yeni hayatına başlamışken eski iş yerinden teklif gelebileceği noktalara düşebilir. Eskiye dönmek ve eskiyi seçmek onların hayatını çıkmaza sürükleyecektir. Bu nedenle hem aşk hayatında hem de iş hayatında her zaman önüne bakmalı ve kapanan sayfaları yeniden açmaya çalışmamalıdır.

Balık burcu erkeği, onu yıpratmış ya da üzmüş, geçmişinde ederin izler bırakmış hiç kimseye ikinci bir şans vermeyecektir. Aklı bir an karışsa da bu ay özellikle balık burçlarının kendini sorgulama evresi olduğu için, oldukça dik duruşlu olarak karşımıza çıkacaktır. Kaybı olan balık burçlarının Merkür gerilemesinin onlara hayallerini sunması işle birlikte parasal açıdan büyük bir bolluk ve bereket içerisinde bulunabilirler. Bu durum da onların kendi hayatlarında ayaklarının sağlam bir şekilde bastığının göstergesi olabilmektedir.

Oğlak Burcu Erkeğini Bu Ay Neler Bekliyor?

Oğlak burcu erkeği bu ay kendini bekleyen durumlardan haberdar olabilmek için, burç analizleri hususundaki yaklaşımımıza göz atabilir. Bu sayede oğlak burcu erkeği ve onu bekleyen aylık gelişmelerden kolayca haberdar olabilir.

Oğlak burcu erkeğini bu ay neler beklediğini yazımızın bu bölümünden öğrenebilirsiniz. Oğlak burcu erkeği ya da yükseleniniz oğlak burcu ise yazımızdan faydalanarak hayatınızı düzenleyebilirsiniz. Öncelikle inişli çıkışlı aşk hayatları ayın ortalarına doğru artık düzene girmektedir. Geçtiğimiz aylarda aşk hayatınızda yaşadığınız büyük sorunlar biraz sizi yıprattı. Ayın ortasından sonra dengeli ilişkinize başlayabilirsiniz. Artık ilişkinizde çok yorulduğunuz için bu zamanlarda rahat nefes alabilirsiniz. Hayatınızda birisi yoksa ayın 15 ile 20’ si arasında hayatınızın aşkını bulabilirsiniz. Oğlak burcu erkeği olarak en çok başak ve boğa         burcuna sahip kadınlarla uyum içerisinde olduğunuzu unutmamalısınız. Bu ayda gerçekleşecek olan Merkür gerilemesi ile eksik kaldığınız konuları telafi edebilirsiniz. Bu ayın son haftasında iş hayatınızda çeşitli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yurt dışında çalışma ya da başka illere terfi alabilirsiniz. Bu fırsatınızı akıllıca değerlendirmelisiniz. Aşk veya iş hayatınızdan önce sağlıklı yaşamanıza önem vermelisiniz. Maalesef bu ayda sağlık konularında problem yaşayabilirsiniz. Özellikle çok fazla boğaz ağrısı yaşayabilirsiniz.

 

Astroloji alanındaki gelişmelerden yararlanmak için sizler de adresimizden faydalanabilirsiniz. Bütün burçların yorumları ve haftalık, aylık burç yorumları ile en kaliteli en güncel astroloji burcu yorumlarını buradan takip edebilirsiniz. Bu sayede sizler de 2020 yılında sizi ve sevdiklerinizi nelerin beklediğinden haberdar olabilirsiniz. Haftalık olarak takip edebileceğiniz en güncel ve en muhteşem burç yorumları için sayfamızı kaçırmayın.

 

Popüler İlgili Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -spot_img

Güncel İlgili Yazılar