Salı, Kasım 28, 2023
spot_img

Çiçek Sevgi Göstergesidir

Özellikle soğuk kış aylarından kapımızdayken hasta içten bile değil. Veya herhangi bir sebepten dolayı hastaneye yatmış yakın bir dostunuza göndereceğiniz bir çiçek sepeti hastayı çok mutlu edecektir. Hastalığın derdinden kurtularak size dua edecektir. Tabi ki hasta insanlara çiçek gönderirken dikkat etmeniz gereken en önemli husus polenli ve alerjik çiçeklerin alerji ortamına müsait olması hasebiyle konulmaması gerekiyor.

Onlara alternatif olacak renkli çiçekler, papatyalar, kokusuz güller tercih edilebilir. Bu konuda göstereceğiniz hassasiyet hasta sağlığı için önemli olacaktır.

Çiçek moraldir, çiçek mutluluktur, çiçek sevgi göstergesidir. Yakın dostlarımızı hastaları sevindirerek onların mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Geçmiş olsun mesajlı hazır baskılı kartları kullanarak duygularını düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Geçmiş olsun çiçeklerinin insan psikolojisine etkileri

Bununla kalmayıp hastalığından kurtulmuş insanlara da çiçek yollamanız mümkün. Hastalık içinde geçirdiği günlerini acısını unutturmak o sıkıntıları tekrar yaşamamasını temenni etmek adına bir çiçek gönderebilirsiniz. Bir çiçek insan hayatını bir anda pozitif yönde etkileyebilir. Geçmiş olsun çiçekleri göndermek oldukça zarif bir harekettir. Kibarlığı ortaya koyan ve karışınızdakini insanı mutlu etmeye yarayan en güzel hediyedir.

Bazı hastaların hastalığı süresi içinde çiçek ve bitkilerle olan teması, aynı havayı soluması sağlığı açısında sakıncalı bir durum haline gelebilir. Böyle durumda yapak çiçekleri tercih edebilirsiniz. Bir çiçek gönder mantığı ile hareket ederek sevdiklerinizin zor günlerinde yanında olabilirsiniz. Geçmiş olsun çiçeği hazırlatırken yapay çiçek göndermek en az gerçek çiçek kadar etkili olacaktır.

Hasta ziyaretlerinde bulunurken genellikle yiyeceklerle ve hediyelerle onların yanına giremezsiniz. Hastaya zarar vermesi nedeniyle hastaneler tarafından asla müsaade edilmez. Fakat daha önceden hazırlattığınız yapay çiçekleri hastaneye yollayarak onlara ulaştırmanız mümkün. Çünkü çiçekten etkilenmeyen hiç kimse yoktur. Her yaştan her cinsten insan çiçek almaktan hoşlanır. Hasta gönderilecek çiçekler her zaman onlara pozitif enerji katar.  Geçmiş olsun çiçekleri hastaya pozitif enerji yükleyerek nekahet dönemini daha hızlı atlatmasını sağlar. Eğer hasta için canlı çiçek ortam sağlığını tehtid ediyorsa yapay çiçeklerden şahane çiçekler hazırlayabilir, hastaya iyi bir hediye sunabilirsiniz.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Popüler İlgili Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -spot_img

Güncel İlgili Yazılar