Pazar, Kasım 26, 2023
spot_img

Burun Estetiği

Burun Estetiği estetik cerrahi alanında oldukça uzun yıllardan beri yapılmakta olan ve diğer operasyonlara göre çok daha sık tercih edilen bir cerrahi girişimdir. Genellikle burun görünümünde yamukluk, büyüklük ya da eğrilik olan kişilerin tercihi olan burun estetiği; son yıllarda teknolojinin de gelişmesi ile birlikte çok daha ödem ve morluk oluşumlarına neden olmaktadır. Eskiden olsa burun ameliyatlarının ardından kişilerde aşırı morluk ve aşırı yüz şişliği gibi önemli etkiler meydana gelmekteydi. Ancak şimdilerde bu tür sorunlar oldukça az. Bunun dışında burun operasyonlarından sonra hastalar kısa bir sürede iyileşme sağlayarak, günlük yaşamlarına da olaylıkla dönebilmektedir.

burun-estetigi

Rinoplasti ismi ile de bilinen burun estetiğinde en önemli detay tabi ki tercih edeceğiniz hekim ve hekimin bu alandaki yaptığı operasyonlardır. Her alanda olduğu gibi estetik cerrahide de hekimlerin daha önceki referansları hastalarının tercih nedeni olmalarını oldukça etkilemektedir. Op. Dr. Mert Demirel estetik cerrahi alanında oldukça önemli bir er edinmiş son derece donanımlı hekimlerimizden biridir. Eğitimlerini ilkokul ve lise de dahil olmak üzere Ankara’da tamamlayan Demirel; tıp eğitimini de Ankara üniversitesinde almıştır. Özellikle de rinoplasti denildiğinde akla ilk gelen doktorlardan olan Mert Demirel şimdilerde İstanbul Anadolu yakasında yer alan muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için www.mertdemirel.com/burun-estetigi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kısacası tüm bu bahsettiğimiz bilgiler doğrultusunda sizler de burun görünümünüzden rahatsızsanız ya da nefes alma zorluğu ya da alamam gibi sağlık sorunlarına sahipseniz, mutlaka burun estetiğinden yararlanmalı ve sağlığınızı asla ihmal etmemelisiniz. Buradan da anlaşıldığı üzere bazen estetik operasyonlar sadece görüntü için değil aynı zamanda sağlığımız için de gerekli olabilmektedir. Bu nedenle burun estetiği hakkında merak ettikleriniz ve doktorumuza da muayene olabilmek için yamanız gereken www.mertdemirel.com  internet sayfamızı ziyaret ederek iletişim numaralarımızdan ya da iletişim formumuzu doldurarak bizlerden randevu almak…  Doktorumuz ile yapacağınız muayenelerde aklınıza takılan tüm sorularınızın cevaplarını bulabilir ve operasyonlar ile ilgilide tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca muayene sonrasında işlemlerin ücret bilgileri de detaylı bir biçimde hastalarımıza sunulabilmektedir.

Popüler İlgili Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -spot_img

Güncel İlgili Yazılar