Pazar, Kasım 26, 2023
spot_img

Esra Bezen Bilgin Kimdir , Esra Bezen Bilgin Hayatı

2014 senesinde yapılmış Silsile filmi, tv ilk defa 1 Aralık 2015 salı akşamı Show TV ekranlarında seyirci karşısına çıkıyor. Silsile filminin başrollerinde bu aralar Poyraz Karayel dizisinde harikalar yaratan İlker Kaleli, Leyla ile Mecnun dizisinden bu yana tüm kişilerin gönlünde taht kuran Serkan Keskin, genç kızların hayranı olduğu bir oyuncu olan Tardu Flordun ve güzelliği kafa döndüren Nehir Erdoğan yer almaktadır. Silsile filmimizde, bu oyuncular haricinde çok tanınmayan fakat inanılmaz bir oyunculuk kabiliyetine sahip olan bir ad da var; Esra Bezen Bilgin. Silsile filmimizde Merve kişilikini canlandıran Esra Bezen Bilgin, daha önce çok sayıda tiyatro oyununda rol almış, oldukça başarılı bir oyuncudur. Silsile Filmi Merve kişiliki Esra Bezen Bilgin kimdir? detaylı malumatlar makalenin devamında.

Esra Bezen Bilgin (Silsile)
Silsile Filmi Merve kişiliği kimdir?
2014 senesinde sinemalarda gösterilen Silsile filmi, 1 Aralık 2015 akşamı tv ilk defa Show TV ekranlarında yayınlanacak. Filmimizde bulunan kişiliklerden Merve’yi oynayan oyuncu Esra Bezen Alim. Oyunculuk performansı ile dikkat çekeceğini düşündüğümüz Esra Bezen Alim konusunda malumat vermek talep ediyoruz.

Esra Bezen Bilgin kimdir?
1973 senesinde Ankara’da dünyaya gelen Esra Bezen Bilgin, oyunculuk eğitiminin temellerini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde atmıştır. Rol almış olduğu ilk tiyatro oyunu 1997 senesinde İzmit Kent Tiyatrosu’nda gösterilen Hamlet olmuştur. Daha sonra sayılamayacak kadar çok tiyatro oyununda rol alan Esra Bezen Bilgin, Silsile filmi de dahil olmak üzere 3 filmimizde oynamıştı. Tiyatro yönetmeni Mehmet Ergen ile evli olan oyuncunun Gece adlı bir oğlu bulunmaktadır.

Esra Bezen Alim oynadığı filmler
Korkuyorum Anne : Reha Erdem – 2003
Silsile – 2013
Kusursuzlar : Ramin Matin – 2013

Popüler İlgili Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -spot_img

Güncel İlgili Yazılar