Pazartesi, Kasım 27, 2023
spot_img

14 Şubat Sevgililer Gününde Ne Hediye Alabilirim

Sevgililer Günü 2016 yılında yaklaşan tarihiyle birlikte bütün çiftler birbirlerine ne hediye alsam diye düşünmeye başlıyorlar. Peki Sevgililer Gününde partnerime ne hediye alabilirim diye düşünüyorsanız doğru konuyu okumaktasınız. O zaman şöyle bir göz atalım.

Sevgililer Günü Hediyesi Ne Alabilirim Erkek Kız Önerileri

Ankara Çiçekçiler Esnafı Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Aydemir, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde çiçek fiyatlarının mezat usulü açık artırmayla belirlendiğini belirtti.

Aydemir, “Güllerin kalitesine ve boyuna göre fiyatları değişmekle beraber tek gül fiyatı, yine 7,5 lira ila 25 lira aralığında olacaktır. Ortalama kalitedeki bir gülü 10-15 lira arasında müşterilerimize sunabileceğiz. Ankara’da yaklaşık 300 bin adet çiçek satılacağını tahmin ediyoruz” dedi.

Kır çiçekleri, krizantem, mini karanfil gibi demet çiçeklerin fiyatlarının uygun olduğunu olduğuna işaret eden Aydemir, “Sevgililer Günü için, birinci öncelikli çiçek tabi ki her zaman ‘aşkın ve sevginin sembolü’ güller ve özellikle kırmızı güldür” ifadelerini kullandı.

Aydemir Sevgililer Günü’nde çiçeklerin sunumuyla ilgili şu önerilerde bulundu:

“Sevgililer Günü’nde çiçeklerimizi, mümkünse, sevdiklerimizin gözlerine bakıp, güzel bir sözle, sevgimizi ifade ederek, kendi ellerimizle vermek en anlamlısıdır. Ancak bunu yapma imkanımız yoksa, sevdiklerimizle aramızda köprü olan çiçekçi esnafımız aracılığıyla güzel bir mesajla iletebiliriz.”

Sevgililer günü yaklaştıkça, her sene olduğu gibi kimi çiftlerde heyecan gözlenirken kimilerinde ise “Sevgililer gününde ne hediye alınır ki?” stresi baş gösteriyor. Elbette her yıl söylendiği gibi 14 Şubat Sevgililer Günü özel hediyeler günü değil, sevginin ön plana çıktığı bir gün olmalıdır. Tabi her ne kadar yinelense de bu söylenen söz her zaman olduğu gibi lafta kalmaya devam etmektedir. İşin gerçekçi boyutuna gelecek olursak, 14 Şubat hediyeleri her zaman bizleri zorlamıştır. Sevgiliye en güzel hediye fikirleri, sevgililer günü hediyesi ne alabilirim ve sevgililer günü ilginç hediye fikirleri ne olabilir sorularını yaşamınız boyunca mutlaka bir kez duymuşsunuzdur. Bizler hediye seçme konusundaki zorlukları ve çiftleri çok iyi anlayabildiğimiz için en güzel sevgililer günü hediyelerini derlemekten hiç çekinmedik. İşte sizler için hazırladığımız sevgiliye alınabilecek en güzel hediyeler listesi…

İLGİ ALANINA GÖRE HEDİYELER
Sevgiliniz tam anlamıyla bir motosiklet sevdalısıysa bu öneri onun için sevindirici, sizin içinse oldukça makul olacak. Partnerinizin masasında, odasında kullanabileceği motosiklet tasarımlı masa saati hediyesine kargo ücreti dahil 15 TL’gibi cüzzi bir ücrete sahip olabileceksiniz.

TEKNOLOJİK HEDİYELER
Biraz klişe olacak ama değişen dünyanın gereklilikleri çağımızın alışkanlıklarını gerçekten de değiştirmeye devam ediyor. Eskiden alınan bir kitap veya dergi sevgililer günü hediyesi olabiliyorken, günümüzde bunun yerini elektronik eşyaların aldığı söylenebilir. İşte teknoloji sevdalısı bir sevgiliye sahipseniz alabileceğiniz birkaç hediye önerisi;

Oyun: ortalama fiyat 150 TL


E-Kitap Okuyucu: ortalama fiyat 250 TL

Oyun Konsolu: ortalama fiyat 1500 TL

Telefon: ortalama fiyat 2000 TL

Fotoğraf Makinesi: ortalama fiyat 2000 TL

Akıllı Saat: ortalama fiyat 500 TL

TASARIM BİLEKLİK
Çocukluğundan itibaren bir ilişkiye sahip olan bireyler çok iyi bilecektir ki bileklik, her zaman sevgililer gününün kurtarıcısı olmuştur. Önce ne hediye alacağım diye düşünülür, yakın kız veya erkek arkadaşlara sorulur, en çok alınan yanıt değerlendirilir ve doğruca bir kuyumcuya gidilerek bir adet bileklik hediye paketi yaptırılır ve sevgiliye takdim edilir. Her ne kadar çocukluğumuzun eseri olsa da, günümüzde piyasaya sürülen yeni tasarımlı bileklikler, bileklerimizi süslemeye devam ediyor. Sevgilinize tasarım bir bileklik almak istiyorsanız cebinizden çıkacak bedel elbette belirli bir sınır dahilinde olmayacaktır. Ama sevgilinize almanıza değecek bir bileklik için ortalama fiyat aralığı verecek olursak, 35 ile 300 TL arasında ödeyebileceğiniz söylenebilir.

ÇİÇEK – ÇİKOLATA HEDİYESİ
Uzak mesafe ilişkisi yaşayanlardansanız, sizin için ayrılığın verdiği acı bir yana, sevgililer gününü nasıl kutlayacağınız da ayrı bir muamma olacaktır. Bu uğurda sevgilinizin yanında olamayacaksanız eğer, en iyi yöntem ya hediye , ya da çiçek – çikolata tarzı bir paketi, gönül elçiniz kargocu – çiçekçi aracılığıyla göndermek olacaktır. Ortalama bir çiçek gönderim ücretinin size 100 TL civarında bir fiyata denk geleceğini şimdiden söyleyelim.

Popüler İlgili Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -spot_img

Güncel İlgili Yazılar