Pazar, Kasım 26, 2023
spot_img

Android Dosya İndirme Sorunun Çözümü

Günlük yaşamımızda Android işletim sistemini kullanan zeki telefon ve tabletler neredeyse her işlerimizi rahatça yapmamıza imkân tanıyor. Birtakım dönemlerde Android cihazımız aracılığıyla internette geziniyor, birtakım vakit haritayı inceleyerek yolumuzu buluyor, bazen da oyunlar oynayarak eğlenceli vakitler geçiriyoruz. Yapılan bu eylemlerin haricinde Android dosya indirme ile cihazımızda PDF dokümanlarını araştırmak, gelen e-posta eklerine göz atmak, müzik dinlemek veya video izlemek gibi uğraşlar yapabiliyoruz. Sayılan bütün işlemleri yapabilmek için ise web üstünden dosya indirmemiz icap ediyor. Ancak her teknolojik alette yaşanmış olan sorunlar Android cihazımızda da değişik sorunlarla karşımıza çıkabiliyor.

Android dosya indirme sorunu çözümü için ilk etapta Android cihazınızın ayarlar bölümüne giriyorsunuz. Ayarlar menüsünde bulunan “Uygulamalar” bölümünün üstüne hafifçe dokunuyorsunuz:

Uygulamalar menüsü faal olunca parmağınızı ekranda sola doğru kaydırarak ve üstte bulunan “Tümü” sekmesine gireceksiniz.

Tümü” yazan kısmın altındaki telefonunuzda yüklü olan bütün uygulamalar liste şeklinde görünecektir. Daha sonra “İndirme Yöneticisi”nden sonraki pencerede “Önbelleği temizle” sekmesine de dokunup son olarak telefonu açıp kapatıyoruz.

Popüler İlgili Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -spot_img

Güncel İlgili Yazılar