Pazar, Kasım 26, 2023
spot_img

Programsız PDF Birleştirme İşlemi

PDF dokümanı çok sayıda alanda kullanılan esas doküman formatıdır. Birden çok PDF dokümanını PDF formatında birleştirmek için PDF tevhit yazılımı yoksa programsız PDF tevhit işlemi ne şekilde yapılır hususunda malumat verelim.

PDF Merger Program kullanmadan PDF tevhit işlemi yapmak için “PDFMerge!” ismindeki internet servisi kullanılır. PDFMerge! Bilgisayar kullanıcıları için programsız PDF tevhit imkanı sunan ve web tarayıcısı sayesinde parasız bir halde kullanılabilen bir PDF tevhit servisi ismidir.
Bazen kullanılan birden çok değişik dosyanın birleştirilmesi gerekli olabiliyor. CV’lere ilave iş malumatları eklemek, ödev ve raporlara ilave yapmak icap ettiğinde PDF dokümanlarına eklemeler yapmak gerekli olabilmektedir. Burada PDFMerge! İsmi verilen servis bu ilave yapmak lazım olan hallerde web tarayıcısı sayesinde PDF dosyaları tevhit noktasında kullanıcılara güzel bir hizmet sunuyor. PDF birleştirmede lazım olan bir yazılım sağlamak veya onu parasız kullanmak daima olası olmuyor.

PDFMerge! Servisi yardımıyla oldukça basit bir yöntemle PDF dosyaları birleştirilebilir. Uygulama sayfasında yapılacak olan şey önce birleştirilmek talep edilen PDF dosyalarını tercih etmek ve sonra Merge! butonuna tıklayarak PDF birleştirmeyi tamamlamak.

Popüler İlgili Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -spot_img

Güncel İlgili Yazılar