Pazar, Kasım 26, 2023
spot_img

Kredi Kartı Hesap Kesim Tarihi Değiştirme

Kredi Kartı Hesap Kesim Tarihi Nasıl Öğrenilir?

Kredi kartı hesap kesim tarihi, giderlerinize ait hesap özetinizin belirlendiği tarihtir. Kredi kartınızın hesap kesim tarihi, hesap özetiniz vasıtasıyla ya da şubelerin internet bankacılığı, telefon bankacılığı uygulamalarından öğrenilebilmektedir.

 

Kredi Kartı Hesap Kesim Tarihi Nasıl Değiştirilir?

Kredi kartı hesap kesim tarihi değiştirme uygulamanızı bankadan, internet bankacılığı mobil uygulama ve ya telefon hizmetiyle gerçekleştirebilmeniz olasıdır. Bir çok bir sene zarfında en çok 3 kez hesap kesim tarihi değiştirme hakkı tanır. Bu sebeple hesap kesim tarihinizi değiştirirken, bu durumu göz önünde bulundurmanızı öneririz.

Kredi kartı hesap kesim tarihinizi değiştirmenin en basit yöntemi bankanızın internet bankacılığıdır. Bankanızın web şubesine girerek kredi kartı butonunun bünyesinde hesap kesim tarihi değiştirme seçeneğine erişebilirsiniz. Bu seçenekte hesap özetinizin ayın hangi zamanlarında kesilmesini arzu ediyorsanız, seçtiğiniz günü belirtmeli ve işlemi kabul etmelisiniz. Hesap kesim tarihi, işlemi kabul ettiğiniz gibi değişir ancak bu ay zarfında var olan hesap kesim tarihi geçmişse değişiklik bir sonraki aydan sonra kabul edilecektir.

Popüler İlgili Yazılar

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -spot_img

Güncel İlgili Yazılar