Pazar, Kasım 26, 2023
spot_img

Peşinatsız Ev Kampanyaları

Günümüz şartların bütün insanlar ev sahibi olmak ister, ancak koşulları hesaba kattığımızda birçoğumuz ev satın alamıyoruz. Hata bazen imkânsız bir hal alabiliyor. Ancak her an yeni bir sürprizler söz konusu olmaktadır.

 

Peşinatsız Ev Almak İstiyorum 2016

Ev sahibi olmak isteyip de alamayanlar için çok uygun kampanyalardan bahsetmek istiyoruz.

 

Eminevim Ev Sahibi Olma Şartları

Eminevim 1991 senesinden bu yana hizmet sunan ve faizsiz alternatifleri ile çevrede bir iyi bir görünüm yaratmış bir şirkettir. Talebe bağlı olarak hem peşinatsız, hem de peşinatlı, ara ödemesiz vatandaşlarımıza ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Hangi konutu hangi ilden almak istiyorsunuz size bu konuda destek sağlıyor. Eminevim Sistemi havuzda toplanan nakit üstünden dönmektedir. Günümüz şartlarında bir şâhısa konut satın alınıyor ve eminevime üye olan tüm bireyler o evin taksitini ödemektedir. Kendisine sıra gelinceye değin verdiği para ayrıca kendi evi için topladığı peşinat demek oluyor.

 

Peşinatsız Ev Kredisi Veren Bankalar

Finansbank’ın %100 Konut Kredisi

Finans bank, peşinat ödemeden almak istediğiniz evin %100 üne kadar kredi fırsatı sunuyor.Ancak 2. evini almayı düşünenler için tanınan bir fırsattır.Hem ilk konutu hem de yeni almayı düşündüğünüz konutu güvence olarak sunmanız şartı talep ediliyor. Bu şart ile %100 kredi fırsatı sağlıyor.

Popüler İlgili Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -spot_img

Güncel İlgili Yazılar