Pazar, Kasım 26, 2023
spot_img

PTT Bank Müşteri Hizmetleri Telefonu

PTT‘nin tarihi Osmanlı zamanında faaliyete giren posta teşkilatı şeklinde kayıtlara girmiştir. 1855 senesinde Telgraf Müdürlüğü ismi bünyesinde faaliyete giren olup o zamanlarda gereksinimlerin giderilmesi amacıyla hizmet sunan bir şubedir. Kurulduğu günden bu yana çağın ihtiyaçlarına çerçevesinde büyümekte olan kurum posta dağıtımın haricinde bankacılık hizmeti ile halka hizmet sunmaktadır.

 

PTT Bank Müşteri Hizmetleri Numarası

PTT Bankın bir hayli bir kullanıcısı mevcuttur ve kullanıcıları için hazırlanmış müşteri hizmetleri yer almaktadır. PTT bank müşteri hizmetleri vasıtasıyla bir takım işlerinizi rahatlıkla ve anında, oturduğunuz yerden bir telefonla yapabilirsiniz. PTT Bankın telefon numarası 444 1 788 şeklinde kayıtlara girmiştir.

Bu numarayı tuşlayarak PTT bank ile ilgili malumat edinebilir ve sıra satış yerlerinde karşılaştığınız sıkıntıları dile getirebilirsiniz. PTT bank müşteri hizmetlerini tuşlayarak ayrıca dilek ve önerileriniz de ifade edebilirsiniz.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Popüler İlgili Yazılar

9 YORUMLAR

 1. Mersin Erdemli subesi ptt matiklerde nakit yok şu anda dışarıda 10 15 kişi civarında bekleyen var ilgilenen yok.Yardimci olmanızı rica ediyorum.

 2. VODAFON CEP FATURAMI MOBİL CEP TEN BANKKA KARTIMDA BULUNAN HESAPTAN ÖDEDİM 46,40 TL HESAPTAN DUŞTU FAKAT CEP FATURAM HENUZ ÖDENMEDİ 27.02.2019 SAAT 15.45 TE MOBİLDEN HESABIMDAN ÖDEDİM AMA ÖDENMEMİŞ

 3. selamlar. ben. Mustafa abanoz ve ptt kart yani emekli maaşı kart kullanıcısiyim fakat bir sorunum var ptt kart mobil uygulaması ile faturalarımı ve cep tl vs işlemlerimi daha önce yapiyordum fakat uzun zamandır artık bu işlemlerimi yapamiyorum artık bir ilgilenin bu sorunla daha önce yine size söylemişdim umarım dikkatte alırsınız iyi günler .cep.tel 5346776177

 4. U SİZ NASIL PTT BANKACILIĞI YAPIYORSUNUZ TALİMAT OLMADANMAAŞTAN KESİP BANKAYA GÖNDERİYORSUNUZ SİZ KREDİ VERDİĞİNİZ BANKALARIN İCRA MÜDÜRÜMÜSÜNÜZKİ GÜNÜ GELMEDEN MAAŞIMDAKİ20.01.2019.TARİH.VE2507.2019 TARİŞHİNDE MAAŞ HESAbıma yatan maaş farklarımı siz nasıl ing banka gönderirsiniz benim böyle talimatım varmı talimaTLARI BANKALARDAN DEĞİL HİZMET PARASI ALDIĞINIZ MÜŞTERİLERİNİZDEN ALACAKSINIZBNİRDE BANA KREDİ VERİRKEN BENİM VASİM OLUP IOLMAFDIĞINI SORDUNUZMU MERNİS ÜZERİNDEN İNCELEME GEREWĞİ BİLE GÖRMEDİNİZ ŞUAN KREDİLERİM AVUKASTLIK İCRTALIK OLMUŞ AMA SİZ İNG.VE AKTİF BANKIN İCRA MEMURLARIMISINIZKİ TEMERRÜTE DÜŞMÜŞ BİR BORÇ İÇİN MAAŞLARIMDAN KREDİ KESİNTİLERİ YAPIYORSUNUZ BUNA HAKKIMNIZDA YOK SİZİ BU DEVLET KURULUŞUNAS KİM MEMUR YAPTIYSA ALLAH BELALARINI VERSİN EMEWKLİ OLDUYKLASRINDADA BENDEN BETER OLSUNLAR TEMERRÜTE DÜŞEN BİR KREDİYE BNEN TALİMAT OLMADAS KESERİM DİYEN GERİ ZEKALILART BU HANGİ TC KASNUNUNDA VAR DERHAL MAĞPDURİYETİME SON VERİN KESTİKLERİNİZİDE EFENDİ GİBİ İADE EDİN YOKSA YÜCE TÜR
  lidar alan ,.NOT SAYIN YETKİLİLER NE OLUR KURTARIN BENİ PTT BANKTAN ARTIK MAAŞIMI VAKIF BANKTAN ALMAK İSTİYORUM SAYGILARIMLA
  Sayın lidar alan,
  İlgi : 2019-883535 Numaralı Info Başvurunuz,

  Şirketimiz aracılığıyla kredi kullanan maaş müşterilerinin maaşlarından yapılan kesintiler, kredi kullandırımı esnasında imzalamış oldukları “Rehin Sözleşmesi, Taahhütname ve Virman – Takas Mahsup Talimatı” na istinaden Banka tarafından sistem üzerinden gönderilen dosya ile otomatik olarak yapılmaktadır.

  Ayrıca, Müşterilerin imzaladığı belgeler arasında yer alan ‘Kredi Sözleşmesine Ek Rehin Sözleşmesi’ nin 3’üncü maddesinde ” PTT’nin iş bu kapsamda kullanmış olduğum krediye ilişkin olarak doğmuş ve/veya doğacak olan PTT alacaklarının, PTT nezdindeki posta çeki hesaplarımdan veya SGK tarafından T.C. Kimlik/Sosyal Güvenlik numarama göre gönderilen alacağımdan herhangi bir talimata gerek olmaksızın faiz ve masraflarıyla birlikte takas-mahsup etmek suretiyle tahsil etmeye yetkili olduğu ” ifadesi yer almakta ve bu ifade kapsamında kullanılan kredilerin tamamı kapanana kadar kredi taksitleri maaş müşterilerimizin maaşından otomatik olarak kesilmeye devam edilmektedir.

  Dolayısıyla anlaşmalı olduğumuz Bankalar (ING Bank, Denizbank, Aktifbank, Türk Ekonomi Bankası ve Burganbank vb.) ile imzalanan Protokoller kapsamında SGK ile sürdürülen işbirliği gereği işyerlerimizden emekli maaşı alan müşterilere adı geçen Bankalar adına kredi kullandırım işlemlerinde aracılık hizmeti verildiğinden işyerlerimizden yapılmakta olan kredi işlemlerinde tüm kredi değerlendirmeleri ve hesaplamaları (taksit, dosya masrafı vb.) ilgili Bankalarca yapılmakta olup, Şirketimizin konuyla ilgili herhangi bir yaptırımı ve yükümlülüğü bulunmamaktadır.

 5. Işsizlik maaşı alıyorum şubelerinizden. Bu ayın 5 Cumartesi yatacak adıma. Herhangi bir hesabim bulunmamakta sizde. Öğrenmek istediğim PTTmatik den TC numaram ile işlem yapabilirmiyim?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -spot_img

Güncel İlgili Yazılar