PTT Bank Müşteri Hizmetleri Telefonu

8
17050

PTT‘nin tarihi Osmanlı zamanında faaliyete giren posta teşkilatı şeklinde kayıtlara girmiştir. 1855 senesinde Telgraf Müdürlüğü ismi bünyesinde faaliyete giren olup o zamanlarda gereksinimlerin giderilmesi amacıyla hizmet sunan bir şubedir. Kurulduğu günden bu yana çağın ihtiyaçlarına çerçevesinde büyümekte olan kurum posta dağıtımın haricinde bankacılık hizmeti ile halka hizmet sunmaktadır.

 

PTT Bank Müşteri Hizmetleri Numarası

PTT Bankın bir hayli bir kullanıcısı mevcuttur ve kullanıcıları için hazırlanmış müşteri hizmetleri yer almaktadır. PTT bank müşteri hizmetleri vasıtasıyla bir takım işlerinizi rahatlıkla ve anında, oturduğunuz yerden bir telefonla yapabilirsiniz. PTT Bankın telefon numarası 444 1 788 şeklinde kayıtlara girmiştir.

Bu numarayı tuşlayarak PTT bank ile ilgili malumat edinebilir ve sıra satış yerlerinde karşılaştığınız sıkıntıları dile getirebilirsiniz. PTT bank müşteri hizmetlerini tuşlayarak ayrıca dilek ve önerileriniz de ifade edebilirsiniz.

8 YORUMLAR

  1. Mersin Erdemli subesi ptt matiklerde nakit yok şu anda dışarıda 10 15 kişi civarında bekleyen var ilgilenen yok.Yardimci olmanızı rica ediyorum.

  2. VODAFON CEP FATURAMI MOBİL CEP TEN BANKKA KARTIMDA BULUNAN HESAPTAN ÖDEDİM 46,40 TL HESAPTAN DUŞTU FAKAT CEP FATURAM HENUZ ÖDENMEDİ 27.02.2019 SAAT 15.45 TE MOBİLDEN HESABIMDAN ÖDEDİM AMA ÖDENMEMİŞ

  3. selamlar. ben. Mustafa abanoz ve ptt kart yani emekli maaşı kart kullanıcısiyim fakat bir sorunum var ptt kart mobil uygulaması ile faturalarımı ve cep tl vs işlemlerimi daha önce yapiyordum fakat uzun zamandır artık bu işlemlerimi yapamiyorum artık bir ilgilenin bu sorunla daha önce yine size söylemişdim umarım dikkatte alırsınız iyi günler .cep.tel 5346776177

  4. Işsizlik maaşı alıyorum şubelerinizden. Bu ayın 5 Cumartesi yatacak adıma. Herhangi bir hesabim bulunmamakta sizde. Öğrenmek istediğim PTTmatik den TC numaram ile işlem yapabilirmiyim?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here