Salı, Kasım 28, 2023
spot_img

Bebek Odası Ahşap Dekorasyonu

Ahşap oldukça sıcak bir malzemedir. Bu nedenle evlerde bol kullanılır. Yerler genelde ahşap parke döşenir. Ahşap insanlara, doğayı ve doğallığı hatırlattığı için tüm yaşan alanlarında ahşaptan mutlaka faydalanılır. Bebek odalarında da ahşap keyifle kullanılabilir. Eğer ahşap parke ile döşenmiş bir eviniz varsa muhteşem bebek odası kombinasyonları yapabilirsiniz. Bebek odası eğer ahşap ağırlıklı tasarlanacaksa, bebek odası takımı, yatak ve dolaplar tamamen ahşap olmalıdır. Üstelik eskitme ahşap kullanılmışsa ve görüntüsü de bu şekilde ise ortaya harika bir bebek odası çıkacaktır.

Ahşap görünümlü yatak odası takımını, kahve tonlarda üzerinde kurbağalı, yeşil ağaçların bulunduğu bir yorgan ya da yatak örtüsü ile birlikte kullanabilirsiniz. Yatağın hemen arkasına ise yorganla aynı renklerde hatta aynı desenlerde kahveli yeşilli bir duvar kağıdı koyabilirsiniz. Böylece bebek odasının içi ormandan bir kesit gibi görünecektir. Bebek odası takımını ahşap ağırlıklı yapacaksanız, odaya mutlaka masif ahşaptan ya da eskitme ahşaptan biri kütüphane de koymanız gerekir. Böylece odadaki ahşap tasarımın son halkasını da eklemiş olursunuz. Bebeğin hemen yanı başına çekmeceli beyaz ve genişçe bir şifoniyer koyabilirsiniz. Bu odadaki kahve tonları yumuşatıcı bir etki yapacaktır. Böylece bu şifoniyer sayesinde bebeğinizin biberonu, suyu, bezi kremi de ortalıkta kalmayacak ve bebeğin hemen yanında olacaktır. Bundan sonra bebeğin bakımı için yerinizden kalkmaya gerek kalmadan işlerinizi halledebilirsiniz.

Yere sereceğiniz halıları ise orman temalı seçebilirsiniz. Üzerinde hayvanların hoplayıp zıpladığı bir polip halı ile odanızı daha da şenlendirebilirsiniz.

Popüler İlgili Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -spot_img

Güncel İlgili Yazılar