Pazartesi, Kasım 27, 2023
spot_img

Tatil Kredisi Veren Bankalar

Tatil Kredisi Veren Bankalar

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte bir çok kişinin hayallerini tatil yapma süsler , güzel bir tatil yapmak herkesin hakkı tabikide. Tatil planı yaptıktan sonra tatil yapılacak yerler ve ücretleri araştırılır. Aklımıza yatan yerlerin bazılarının fiyatı bütçemizi aşabilir. Bütçemizi aşan fiyatları gördükten sonra ya tatil hayalimizden vazgeçer veya 15 günlük tatilimizi 1 haftaya kadar düşürebiliriz. Ama bankaların sunmuş olduğu ihtiyaç kredilerinden biri olan tatil kredisi bu düşünceye sahip olan tatilcilerin bir nevi yardımcısı olur. Maddi açıdan düşünürsek tatil parasını denkleştiremeyen kişilerin imdadına koşuyor. Yani mantık olarak düşünürsek 3-5 bin liralık nakit vereceğimiz bir tatil olduğunu varsayarsak , uygun faizli kredi çekip 3-5 bin lira nakit yerine taksitli olarak ödemek daha mantıklı duruyor.

Fakat günümüzde tatil kredisi veren bankalarve finans kuruluşları sayesinde artık tatil planları çok daha uzun ve hayal edildiği gibi yapılabiliyor. Ülkemizde faaliyet gösteren bankalar ve finans kuruluşları çeşitli tatil kredisi paketleri ile müşterilerine bu yönde alternatif hizmetler sunuyor. TVlerde, gazetelerde, reklam panolarında vb. yerlerde çeşitli bankaların düzenlemiş oldukları tatil kredisi kampanyalarını sıkça görmeye başladık. Peki, tatil kredisi veren bankalar ve finans kuruluşları içerisinde hangisi en uygun, hangisinin koşulları neler? Bu soruların cevabını bulabilmek için en çok tercih edilen bankaların tatil kredisi hizmetlerine hep birlikte bir göz atalım.

1. Garanti Bankası Tatil Kredisi
Garanti Bankası Tatil Kredisi
için iki farklı kampanya düzenlemiş durumda. İlk kampanyası maaş müşterileri için. Maaşını herhangi bir Garanti Bankası Şubesi’nden alan müşterilerine Temmuz ayında 6 bin TL destek kredisi veriyor. 24 aya kadar vadelendirerek ayda sadece 287, 12 TL taksitle ödeyebilme imkanı sunuyor. 0,99 aylık faiz oranı ile sunulan bu kredinin yanı sıra daha kısa vadeli ve tutarlı kredi imkanları da bulunuyor. Eğer daha kısa vadeli ve düşük miktarlıGaranti Bankası Tatil Kredisi düşünürseniz % 0,89 aylık faiz oranı ile tatilinizi doyasıya yaşayabilirsiniz. Bu krediyi kullandığınızda ise 3000 TL için aylık 266,94 TL ödeme ile 12 ay taksitlendirebilirsiniz. Maaş müşterileri dışındaki ihtiyaç sahipleri için de tatil hediyeli kredi kampanyası sunmaktadır. 23 Temmuz’a kadar resmi Facebook sayfası üzerinden kredi başvurusu yapan ve almaya hak kazanan müşterilerden birisi olabilirseniz çekilişle Paris veya Dubai’ye gitme şansına sahip olabilirsiniz. Üstelik yanınızda dilediğiniz bir kişiyi de götürebilirsiniz.

2. Akbank Tatil Kredisi
Akbank Tatil kredisi
ihtiyacı olan müşterilerine 3 ay ertelemeli tatil kredisi imkanı sunuyor. “ Tatilinizi şimdi yapın 3 ay sonra ödemeye başlayın “ diyerek müşterilerine kolaylık sağlamayı vadeden Akbank, başvuru için 30 Ağustos’a kadar şubelerine bekliyor. 10 bin TL’ ye ve 36 aya kadar vade seçenekleri sunuluyor. Akbank tatil kredisi başvurusunda bulunmak için ön başvuruda sadece kimlik belgesi ve maaş bordrosu yeterli olmaktadır.

3. Yapı Kredi Tatil Kredisi
“ Aradığınız tatil Yapı Kredi tatil kredisi “ ile çok yakınınızda sloganı ile tatilcilere uygun faiz oranlarından kredi imkanı sunuyor. Kampanya kapsamında 36 aya kadar yurt içi ve yurt dışı tüm seyahatlerdeki harcamaların tamamını tatil kredisi kapsamında kullanabiliyorsunuz.  Bütçenizi zorlamadan size göre bir taksitlendirme ve vadelendirme seçenekleri sunarak ihtiyacınız olan Yapı Kredi tatil kredisini kolaylıkla kullanabilirsiniz.  Tatil kredisi için başvuru yapmak istiyorsanız birden fazla yol izleyebilirsiniz. İnternet bankacılığı, mobil bankacılık, SMS ile başvuru ya da bizzat şubeye giderek tatiliniz için ihtiyacınız olan krediyi temin edebilirsiniz.

4. Tekstilbank Tatil Kredisi
Tatile ihtiyacı olup da gerekli olan parayı temin etmekte zorlananların imdadına Tekstilbank tatil kredisiyetişiyor. Tüm yıl boyunca hayallerini kurduğunuz huzurlu ve keyifli bir yaz tatili için maddi imkanınız olmadığı gerekçesiyle hayallerinizi ertelemeyin. Çünkü hiçbir tatil masrafını düşünmeden rahatlıkla keyfini çıkarabileceğiniz bir tatil için Tekstilbank tatil kredisi sizleri bekliyor. Belgeleyebildiğiniz tüm tatil masrafları için Tekstilbank uygun kredi imkanları sunmaktadır. 36 aya kadar kullanabileceğiniz vade ve % 1,60 aylık faiz oranları ile ihtiyacınız olan tatil kredisi sizleri bekliyor.

5. Denizbank Tatil Kredisi
Son yıllarda büyük bir çıkış yakalayan Denizbank, her türlü ihtiyaca yönelik kredi kampanyaları ile müşterilerinin imdadına yetişmeye devam ediyor. Yaz mevsimine iyiden iyiye girdiğimiz bu günlerde birçok kimse tatil planları yaparak dinlenmeyi amaç edinmekte. Bu düşünce içerisinde olanlar için Denizbank Tatil Kredisi tam anlamıyla imdada yetişiyor diyebiliriz. Tatil boyunca ihtiyacınız olan tüm masrafları Denizbank tatil kredisi ile karşılayabilirsiniz. Üstelik 36 aya varan vade imkanları ile kendinizi sıkmadan kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

6. Finansbank Tatil Kredisi
Finansbank tatil kredisi
ile hayallerini kurduğunuz yaz tatilini yaşamak için hala ne bekliyorsunuz? Birçok alternatif ihtiyaç kredisi ile Türkiye’nin en çok tercih edilen bankalarından birisi olan Finansbank, güncel kampanyaları ile müşterilerinin her zaman yanında olmayı tercih ediyor. Bu günlerde yaz sezonunun açılması ile birlikte pek çok kimse tatil için alternatif kaynaklar oluşturma telaşına başladı. İşte bu noktada devreye girenFinansbank tatil kredisi hayallerini kurduğunuz güzellikteki gibi bir tatil yaşayabilmenize yardımcı oluyor. 36 aya kadar vadelendirerek % 1,10 – 1,15 aylık faiz oranları ile Finansbank tatil kredisi kullanabilirsiniz. Bütçenize uygun bir şekilde ödemelerinizi de planladığınız zaman kafanız rahat bir şekilde tatilinizi geçirebilirsiniz.

7. İşbankası Tatil Kredisi
İster ilk defa olsun isterse her fırsatta tatile gitmek isteyenler için olsun bankaların çeşitli tatil kredileri kampanyaları ardı arkasına çıkmaya devam ediyor. Tatil sezonunun açılması ile birlikte tatilcilere kolaylıkla tatil yapmalarını sağlayan maddi kaynakları sunan bankalardan birisi de İşbankası olmaktadır. İşbankası tatil kredisi ile dilediğiniz yerde tatilinizi yapabileceğiniz maddi imkana kavuşabilirsiniz. Hayallerini kurduğunuz maviliğin, güneşin ve dinlenmenin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Kısacası hayatınızda yaşamak istediğiniz tüm tatil güzelliklerini İşbankası tatil kredisi ile keyifle yaşayabilirsiniz.

8. Halkbank Tatil Kredisi
Son yıllarda büyük bir yükseliş ritmi yakalayan Halkbank, müşterilerine alternatif kredi imkanları sunarak ihtiyaçlarını gidermelerine yardımcı olmaya devam ediyor. Özellikle maaş müşterilerine uygun faiz oranları ve esnek vade süreleri uygulamaktadır. Bu bağlamda tatil sezonunun da açılmasıyla birlikte müşterileri için gayet cazip tatil kredisi imkanları sunmaktadır. Halkbank tatil kredisikullanmak isteyen müşterilerine düşük faiz oranları ile kredi vermektedir. Böylece yaz tatilinde koskoca bir sezonun yorgunluğunu keyifle atmaya yardımcı olmaktadır. Halkbank tatil kredisi maaş müşterilerinin dışındaki tüketiciler için de uygun faiz oranları ve 36 aya varan taksit seçenekleri ile verilmektedir. İhtiyacınız olan mükemmel bir tatil için kredi ihtiyacınız varsa mutlaka Halkbank’a bir göz atın.

9. İNG Bank Tatil Kredisi
Son yıllarda ülkemizde bankacılık sektörüne girerek hizmet vermeye başlayan yabancı sermayeli ING Bank, sunmuş olduğu hizmetleri ve kolaylıkları ile kısa sürede pek çok müşteri kazanmayı başarmıştır. Bu başarısını müşterilerine sunduğu alternatif ve güncel kampanyaları ile sürdürmeye devam ediyor. Son olarak İNG Bank tatil kredisi ile müşterilerine keyifli bir tatil yaşama kolaylığı sağlayan bir kampanya başlattılar. Bankalarından çekeceğiniz tatil kredisi ile keyifli bir yaz tatili geçirebilirsiniz. Üstelik borcunuza sadık kalarak düzenli bir şekilde ödeme yapan bir müşteri iseniz findex notunuza bakarak daha uygun faiz oranlarıyla kredi çekebiliyorsunuz. Yaz tatili için henüz bütçe oluşturamadıysanız ING Bank tatil kredisi sizin için gayet uygun olacaktır.

Popüler İlgili Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -spot_img

Güncel İlgili Yazılar