Pazartesi, Kasım 27, 2023
spot_img

Yeni Yıl Kredisi Veren Bankalar 2016

2016 yılının gelmesiyle birlikte bazı bankalar 2016 yeni yıl kredisi diye kredi kampanyaları başlattı ve bizlerde bu haberleri sıkça duymaya başladık. Yeni yılda nakit sıkıntıları çekmemeleri için çeşitli kampanyalar ve indirimli faiz oranlarıyla müşterinin kredi ihtiyaçlarını karşılamalarını hedeflemektedirler. İşte Yılbaşı kredileri ve kampanyalarını şu şekilde sıralayabiliriz.

Vakıfbank Yeni Yıla Özel 0 Km Otomobil ve İhtiyaç Kredileri Kampanyaları

Devlet destekli Vakıfbank, yepyeni bir kredi paketi ile yeni ile özel 0. km otomobil kredisi veriyor. Üstelik 48 aya varan vade seçenekleri ve % 1,21 faiz oranı ile. Ayrıca her türlü nakit ihtiyaçlarını karşılamak içi 36 ay vade ve % 1,35 ve % 1,45 faiz oranları ile yeni yıl kredisi veriyor. Şimdi bu kredilerin detaylarına bir göz atalım.

Vakıfbank Yeni Yıla Özel 0 Km Otomobil Kredisi kapsamında aylık eşit taksitli, 3 ay demesiz eşit taksitli, 3 ayda bir taksitli ya da değişken taksitli seçeneklerde ödeme imkanları sunulmaktadır. Hayat kredisi zorunluluğu olmayan bu kredi türünde kefil şartı da aranmıyor.

VakıfBank Yeni Yıl Kredisi ise nakit ihtiyaçlarını hemen karşılamak isteyen müşterilerine özel olarak hazırlanmış. Bu kredi seçeneğinde taksitlerinizi ister eşit ister artan taksit şeklinde ödeyebilirsiniz.

İşbankası Yeni Yıl Kredisi ve Esnafa Destek Yeni Yıl Kredisi

İşbankası kurulduğu günde beri müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik hizmetlerine devam ediyor. Yeni yılda hem nakit ihtiyacı olan müşterilerine hem de esnafa yönelik kredi kampanyaları düzenliyor. İşte İşbankası yeni yıl kredi kampanyaları ve detayları:

İşbankası yeni yıl kredi kampanyası 5 Ocak 2016’ya kadar devam ediyor. 0 – 50 bin TL kredi için % 1,38 , 50 bin ve üzeri kredi için de % 1,42 faiz oranı uygulanıyor. Tüm kredi ihtiyaçlarında 36 aya varan vade seçenekleri  sunuluyor. Bu krediden faydalanmak için NAKİT yazıp aralarında bir boşluk bırakarak tc kimlik no, talep edilen kredi tutarı ve aylık gelir yazılıp 4402’ye kısa mesaj göndermek yeterlidir. ( Örnek: NAKİT 211…..296 15000 3000 ) SMS ile kredi başvurusunun yanı sıra internet bankacılığı, ATM, Telefon bankacılığı ve şubelerden kolaylıkla başvuruda bulunabilirsiniz.

İşbankası Esnafa Destek Kredisi Kampanyası kapsamında esnafa yönelik yeni yıl kredisi verilmektedir. 5 Ocak 2016’ya kadar geçerli olan bu kredi kampanyasında 150 bin TL ye kadar esnaf ve KOBİ’lere 36 aya varan vade ile 3 ay geri ödemesiz ya da eşit taksitli kredi verilmektedir.

Garanti Bankası Yeni Yıl Kredisi

Kredi fırsatı Garanti’den diyerek kampanya başlatan banka, 100 bin TL’ye kadar ihtiyaçlarınızı karşılama fırsatı sunuyor. Yeni yıla kadar tüm ihtiyaçlarınızı giderebilmek için 36 aya varan vade fırsatı sunuyor. 15 bin TL’ye kadar % 1,59 , 20 bin TL’ye kadar % 1,44 ve 20 bin TL üzeri kredi paketinde ise % 1,42 faiz oranı belirlenmiş.

Fibabank Yeni Yıl Kredisi ve 5. Yıl Kredisi

Fibabank, kuruluşunun 5. yılına ve yeni yıla özel kredi kampanyası düzenleyerek müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile karşılamayı hedefliyor. 5 bin TL’ye kadar ihtiyaçlarda % 1,15, 20 bin TL’ye kadar % 1,17 ve 20 bin TL üzeri ihtiyaçlarda ise % 1,20 faiz oranı uygulanıyor. 36 aya varan taksit seçeneklerinin bulunduğu bu kredide dileyen müşteriler değişken faiz oranlı olarak da tercih edebilir.

TEB Masrafsız Yılbaşı Kredisi

TEB, yeni yıla girmeden nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler için & 1,30 faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleri ile masrafsız yılbaşı kredisi imkanı sunmaktadır. Bu krediden faydalanmak isteyen müşterilerin çekebileceği en yüksek kredi tutarı ise 20 bin TL’dir.

Yapıkredi Yeni Yıl Kredisi

Yapıkredi, günde 10 TL karşılığında tüm nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için 9 bin TL kredi fırsatı sunuyor. 36 aya varan vade ve % 1,25 faiz oranı ile dileyen müşteriler bu krediden faydalanabilmektedir. Kredi tahsis ücreti ise 45 TL olarak belirlenmiş. SMS ile başvuruda bulunmak için Bireysel yazıp aralarında birer boşluk bırakarak TC kimlik numarası ve aylık gelirinizi yazarak 4411’e göndermeniz yeterlidir.

Popüler İlgili Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -spot_img

Güncel İlgili Yazılar