Pazar, Kasım 26, 2023
spot_img

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Kampanyası 2016

Yepyeni bir araç sahibi olmak arzulayan şahıslara yönelik kredi yardımı temin eden ziraat bankası araç kredisi kampanyası ile bundan sonra
Artık bundan sonra
Kredi alarak araç satın çekmek arzu eden şahıslara büyük rahatlık elde ediyor. Hatta hazırlanan yeni ikinci el araç kredisi kampanyası yardımıyla bundan sonra ikinci el araç satın çekmek arzu eden şahıslara de düşük faizleri veriliyor.

Kampanyaya hususi şekilde ziraat bankası araç kredisi nema bakiyeleri biraz daha aşağıya çekilirken indirimli araç kredisi kampanyasının dışında komisyonsuz araç kredisi hizmetine da izin sunulmaktadır. Yeniden daha şekilde öbür bir bankadan araç kredisi alan kişiler üzere de aktarma araç kredisi kampanyası ile daha cazip şartlarda bu kredinin ziraat bankasına taşınması temin ediliyor.

İkinci el taşıt kredisi çekmek arzu eden şahıslar üzere ziraat bankası 2. El araç kredisi yaş sınırı şekilde 5 yaş sınırı uygulanmaktadır. Bir diğer deyişle 2016 araç kredisi kampanyasından istifade etmek arzu eden şahıslar en çok 2011 model taşıtlar üzere araç kredisi müracaat formu doldurabilmektedir. Ziraat bankası taşıt kredisi müracaatı üzere ziraat bankası şubelerinin dışında yeniden ziraat bankası web şubesi ve ziraat bankası mobil bankacılık numarası olan 444 0 000 numarasından da müracaatta bulunabilirsiniz.

Popüler İlgili Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -spot_img

Güncel İlgili Yazılar