Pazar, Kasım 26, 2023
spot_img

Akbank 50.000 TL Kobi Kredisi Başvurusu

Akbank 50.000 TL Kobi Kredisi Başvurusu
Esnaflar için bilhassa tüketici kredisinden daha cazip olan kobi kredileri çoğu bankanın hizmetleri içinde yer almaktadır. Bunlardan biri de Akbank. Akbank kobi kredisi olarak “Kobilere özel anında kredi” sloganlı bir kredi şekli hazırlamış halte. Bizde kredinotusorgulama.Com olarak size bugün bu kredi konusunda ayrıntıları sunmaya çalışacağız.

Akbank kobi kredisi için sizlere 50.000 TL oranında bir müracaat örneği sunacağım. Daha yüksek krediler için şubeler ile görüşebilirsiniz.

Kobi kredisi için Akbank 199 TL kredi dosya masrafı istek yapıyor. Faiz miktarı ise %1.52 olarak belirtilmiş. Güvence hususunda yine şubeden malumat almanız icap ederken, kefil sayısı birdir.

Çekeceğimiz 50.000 TL kobi kredisi toplam 36 ay taksite kadar ayarlama yapılabilir. Biz üst limit olan 36 ay üstünden hesaplamamızı yapacağız. Toplam faiz ödememiz 16.119,40 TL olacak. Bir Diğer Deyişle geri ödenecek oran 66.119,40 TL. Aylık vade ise 1.836,65 TL. Burada yaptığımız hesaplara bütün aylık yada senelik maliyeletlerde eklenmiş şekilde sizlere sunuyoruz. Doğal Olarak ki bu sayılar Akbank tarafınca kampanya şartlarında değişikliğe gidilebilir. Bu Şekilde bir hakları bulunmaktadır. O sebepten direk şube ile bu kampanyayı görüşmenizde yarar mevcut. Bir De kobi kredilerine müracaat için lüzumlu belgeler içinde şubeden net malumat alınız. Genellikle aynı çeşit evraklar talep edilsede sizi buradan yanılmak talep etmeyiz. Banka kredileri bünyesinde en cazip kredileri sizler için bir araya getirmeye çalışsakta daima incelemelerinizi yapmanızı tavsiye ediyoruz. Kendi incelemelerinizi yapmadan kredi müracaatı yapmayın.

Kredi için başvuracak şahısa birde yaşam sigortası yapılmaktadır. Bu şahsın yaşına ve belirli koşullarına nazaran değişiklik gösteren bir uygulama olduğu için net bir oran sizlere belirtemiyoruz. Bankalar bunu şahısa özel hesaplamalar ile yaptırmaktadır. Genellikle sigorta uygulaması da her bankanın koşulları arasındadır. Zira ödeyecek şahsın yaşami hali onlar için bir tehlike teşkil etmektedir. Bu sebepten de sigortalama işlemine müracaatlmaktadır. Bir De kobi kredisi almak talep eden esnaflar içinde yine kredi notu bir hayli mühim bir faktördür. Kredi notu ne şekilde yükseltilir bu hususta yazılarımızı sitemizde arayıp temin yapabilirsiniz. Kredi notu sorgulama işlemi için de findeks sitesinden yararlanabilirsiniz. Findeks ne şekilde kullanılır kredi notu sorgulama ne şekilde yapılır sitemizde bu çeşit hususlara da erişebilirsiniz.

Popüler İlgili Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -spot_img

Güncel İlgili Yazılar