Pazar, Kasım 26, 2023
spot_img

Denizbank 2016 Kredi Kampanyası

Denizbank 2016 Hoşlgeldin Kredi Kampanyası

Bankalar kredi kampanyaları ile müşterileri kendilerine çekmek için çabalamaya devam yapıyor. Denizbank’ta bu tarafta yeni müşteriler için bir hoşgeldin kampanyası düzenlemiş halte. Bu kampanyadan yararlanmak için daha önce Denizbank’tan kredi kullanmamış olmanız icap ediyor. Şayet ilk defa Denizbank kredilerinden faydalanıyorsanız sizlere özel %1.29 faiz miktarı sunulmakta.

Denizbank hoşgeldin kredisi ilk 3000 TL için taksit farkı yapılmaksızın 1.29 faiz miktarı ile kredi sunuyor. Buna anında kısa bir misal verelim isterseniz. 3000 Türk Lirası kredi kullanıyorsunuz ve aylık 109 Türk Lirası ödemeli 36 taksitli kredi alabiliyorsunuz. Kredi oranı arttıkça faiz miktarı da değişiklik gösteriyor. Esasında bu küçük oranlı bir kredi olduğundan paraya sıkışık olanların imdadına yetişebilir. Bunun beraberinde bir de kredi notu arttırımı için kredi kullanmak talep edenlere bir ön ayak olacaktır. Bir Diğer Deyişle kredi kullanarak tertipli bir ödeme planı ile kredi notunuzu da arttırmış olacaksınız. Doğal Olarak ki değişik oranlar için değişik miktarlı krediler de var fakat en uygunu 3000 TL’ye kadar olanı.

Diğer oranlarda ise 3001 liradan 55 Bin TL’ye kadar her taksit planında faiz miktarı 1.44 olarak sabitlenmiş.

Bu miktarda bir kaç ödeme planı ile sizlere düşünce oluşturalım. 10.000 Türk Lirası kredi çekerseniz 36 taksit olarak aylık 375 TL ödemeniz icap ediyor. Bir Diğer Deyişle yukarda ifade ettiğimiz %1.44 miktarı ile bir hesaplama yapılıyor. Bu oran 15.000 TL olduğunda ise aylık ödemeniz 563 TL olacaktır. Geri ödediğiniz toplam oran ise 20.346 TL’dir.

Denizbank 30.000 TL tüketici kredisi için geri ödeme 40.682 TL ve aylık ödeme 1.126 TL’dir. 40 Bin Türk Lirası için ise aylık sizlere çıkarılan ödeme oranı 1.501 TL ve toplamda ise geriye 54.257 TL ödemiş olacaksınız. Bir Diğer Deyişle aklı başında olan esasında küçük oranda gereksiniminiz mevcut ise onu değerlendirmek gibi duruyor. Öteki oranlarda da bir çok bankaya nazaran cazip bir faiz miktarı olsa da 1.29 kadar cazip değil maalesef. O sebepten yüksek oranlar için biz öteki bankaları da incelemenizi öneririz. Daha önce hiç kredi kullanmayanların kredi notu bir hayli düşüktür. Üstelik kredi kartı da kullanmamış ise kredi notu mevcut değildir bile. Bu sebepten 1000 Türk Lirası gibi küçük bir oran kredi çekip cazip faiz miktarları ile geri öderseniz kredi notuna pozitif katkı elde edecektir. Bu imkanı değerlendirebilirsiniz.

Popüler İlgili Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -spot_img

Güncel İlgili Yazılar