Pazar, Kasım 26, 2023
spot_img

İngBank İhtiyaç Kredisi 2016

Krediler içinde en sık kullanılanı şüphesiz tüketici kredileridir. Elimiz sıkıştığı anda ismi gibi gereksinimlerimize koşuyor. Doğal Olarak bu safhada bize cazip kredi hangisi onu iyi tercih etmemiz icap ediyor. Bu ay için sizlere en cazip gördüğümüz krediyi yazmaya karar verdim.

Konumuzda ifade edeceğim İngbank tüketici kredisi paketlerinden biridir. Kredinin ücreti üstünden misal vermeden önce banka tarafınca yapılmış olan izahı sizlere sunalım isterseniz.

Kredi çekecekler için tahsis tutarı olarak banka kredi ücretinin %0.5’i kadarı diyor. Ancak ince bir detay mevcut burada. O da bu işlemin sadece kredi notu 1700 ve bunun daha üzeri olanlar içindir. Şayet notunuz bunun altında ise tasdik alamayabilirsiniz. Alsanız da bu faiz miktarı değişiklik gösterecektir. Yine kredi için başvurunuz onaylanır ise doğrusu şubede sizlere güncel faiz miktarını sunacaklardır. İşin özü bu krediler şahısa özel kişisel krediler olduğu için ötürü doğrudan sizlere bu kadar faiz miktarı çıkmaktadır diyemiyorum. Bizim paylaşımımız şuan en düşük faiz miktarı üstünden sizlere sunulmakta. Kredi notunuza nazaran değişiklik gösterecektir.

Örneğimizde 10.000 TL tüketici kredisini işleyeceğim. Taksit olarak 36 ayı seçtim. Kredi faiz miktarım ise %1.38. Bu şuan İngBank için verilen bir örnektir.Aylık ödemeye geçmeden önce harcamalar konusunda malumat vereyim. Harcamamız 50 TL olarak tanımlanmış. Toplam maaliyet hesaplandığında ortaya çıkan oran 13.405,28 TL. Aylık ödememiz ise 370.98 TL. Bir De güvence yada kefil şartıda yok.

Krediyi kullanacak müşteri için sigorta koşulu mevcut. Bir Diğer Deyişle yaşam sigortası yapılacak. Ancak bunun içinde kati bir ücret ifade etmek olası değil. Zira müşteri yaşı, cinsiyetine nazaran değişiklik gösteriyor.

Kredi için talep edilen evraklar:
– Kimlik (Ehliyet de olur.)
– Müracaat formu
– Gelir hali ispat etmek için belge
– Ücretliler için maaş bordrosu
– Serbest iş için ise Vergi levhası
– Elektrik, su yada doğalgaz seçimi son dönem fatura yada ikametgah belgeniz.

Bunun haricinde bir şey talep edilirse şube bu hususta daha iyi malumat ver ecektir.

İng bank bu makalede bilhassa seçmiş olduğumuz bir banka. İhtiyaç kredileri içinde en cazip kredileri sizler için bir araya getirmeye çalışıyorum. Doğal Olarak ki sizlerde kendi incelemelerinizi yapıp sonrasında karar verin. Kafanıza takılanları sormaktan çekinmeyin lütfen.

Popüler İlgili Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -spot_img

Güncel İlgili Yazılar