Pazar, Kasım 26, 2023
spot_img

Gelirini Belgeleyemen Kredi

Herhangi bir bankaya kredi müracaatı yapmak talep ettiğinizde; müracaat bölümünde TC kimlik numarasından sonra önünüze ilk çıkan; maaşınız, mesleğiniz gibi sorulardır. Özel piyasa veya kamuda çalışanlar için, maaşları doğrusu bankadan yattığı için gelirlerini rahatlıkla belirtebilirler. Fakat bir de “gelirini belgeleyemeyen” grup bulunmaktadır.

Freelance çalışanlar, sezonluk çalışanlar veya günlük işlerde çalışanlar için kredi kullanmak bir hayli güçtür. Ne kadar maaş aldığınızı, kredi müracaatı sayfasında belirtseniz bile hakiki manada gelirinizi belgeleyemediğiniz için başvurunuz büyük olasılıkla kabul edilmeyecektir. Fakat bankalar, belli bir orana kadar olan tüketici kredisi ihtiyaçlarınız için, hasılatını belgeleyemeyen kredi alternatifleri imkan sağlamaktadır. Peki, bu şahıslar ne şekilde kredi alabilirler?

Bu noktada devreye kredi notunuz giriyor. Kredi kartı kullanıyor, ödemelerinizi tertipli yapıyor, isminize kayıtlı faturaları tertipli ödüyorsanız naturel olarak kredi notunuz da yüksektir. Bu halte hasılatını belgeleyemeseniz bile, kredi notunuz 1400 ve üzeriyse, çok sayıda bankadan kolaylıkla tüketici kredisi kullanabilirsiniz. Peki, hangi bankalar hasılatını belgeleyemeyen kredi alternatifleri sunuyor?

Denizbank Tüketici Kredisi

10.000 TL’ye kadar olan tüketici kredileriniz için, 36 aya kadar kefilsiz, gelir belgesiz kredi alabilirsiniz. %1,48 faiz miktarları ve aylık 393 TL’den başlayan ödeme alternatifleri ile siz de nakit ihtiyacınız olan şeyleri Denizbank şubelerinden karşılayabilirsiniz. Bu krediye başvurmak için Denizbank web adresinden; bankacılık;bireysel bankacılık; kişisel krediler; tüketici kredileri; webde kredi müracaatı bölümünden TC Kimlik numaranız ve Cep telefonunuz ile başvuruda bulunabilirsiniz. Kredi yanıtınız, 5 dakika içinde cebinize SMS ile gelir.

Finansbank Tüketici Kredisi

%1,22 tanışma faizi ile kredi ihtiyaçlarınıza cevap sunan Finansbank da gelir belgesiz kredi kullandıran bankalar içinde yer almaktadır. Şubeye gitmenize ihtiyaç duymadan, 36 aya varan taksit alternatifleri ile kullanabileceğiniz online kredi başvurunuzu webden veya cepten yapabilirsiniz. Hatta müracaatlarınızı bundan sonra haftasonu yapıp, onaylanan kredinizi haftasonu kullanmaya başlayabilirsiniz. 20.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için, aylık 460 TL’den başlayan ödeme alternatifleri ile kredi kullanabilirsiniz.

İş Bankası Tüketici Kredisi

Başvurması süratli, onaylanması süratli kredi imkanı sunan İş Bankası, 15.000 TL’ye varan nakit ihtiyaçlarınız için süratli kredi sunuyor. Şubeye gitmenize ihtiyaç duymadan, haftanın 7 günü 24 saat başvuruda bulunabilirsiniz. 36 aya varan taksit alternatifleri ve %1,40’tan başlayan faiz miktarları ile siz de İş Bankası’ndan gelir belgesiz süratli kredi kullanabilirsiniz. Aylık 372 TL’den başlayan cazip ödeme alternatifleri ile kredi sahibi olmak için İş Bankası adresinde; başvuru-kredilerim-hızlı kredi bölümünden müracaat yapabilirsiniz.

Halkbankası Tüketici Kredisi

Tatil, sıhhat, mobilya, eğitim… Bütün ihtiyaçlarınız için gelir belgesiz kredi olanağı sunan Halkbank, aylık %1,67’den başlayan faiz miktarları ve 368 TL’den başlayan ödeme alternatifleri ile 10.000 TL’ye kadar kredi sunuyor. Dosya masraflı ve dosya masrafsız iki değişik kredi alternatifi ile ihtiyacınız olan şeyleri ertelemeyin. Evlilik, acele nakit gereksinimleri, eğitim harcamaları ve çok daha fazlası için siz de Halkbankası ve öteki bankalardan kefilsiz, gelir belgesiz, süratli kredi müracaatında bulunabilirsiniz.

Popüler İlgili Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -spot_img

Güncel İlgili Yazılar